Вітаю Вас у нашому сімейному інтернет-магазині Dog Decor! Мене звуть Наталія Гажала і я є засновником цього інтернет-магазину. Саме зі мною Ви будете спілкуватися по телефону, Viber, e-mail, а також Messenger і на сторінці нашого магазині в Facebook / Instagram :)

Ідейним натхненником створення магазину є наш улюблений золотистий ретривер Трой (Waterbabies Southern Comfort, 07/06/2009 - 25/04/2018), якого Ви бачите на фотографії разом зі мною.

Ідея про створення магазину виникла спонтанно, коли мені, як власнику мого першого цуценя золотистого ретривера на ім'я Бос, не було чого подарувати власнику розплідника в якості подарунка до Дня народження. Не було в 2008 році в Україні сувенірної продукції для власників собак, і мені спало на думку, що було б непогано створити інтернет-магазин подарунків для власників собак. Звідси і його назва - Dog Decor.

Але виник магазин трохи пізніше, в червні 2010 року. Безумовно, в магазині була представлена ​​сувенірна продукція для любителів собак, але я вирішила не обійти стороною і тих, хто викликає таку любов у людей - собак, і в магазині були представлені товари для собак.

Минуло не так багато часу і, завдяки запитам власників розплідників і власників собак, в магазині з'являлися все нові і нові товари. Деякі з них, з часом, "залишили" наш магазин, так як не відповідали, в моєму розумінні, основному принципу магазину: "Для найулюбленіших тільки найкраще!".

І Ви бачите наш магазин в тому вигляді, в якому він існує саме сьогодні. Але це не говорить про те, що асортимент магазину не буде змінюватися, головне, щоб в магазині були представлені тільки найкращі ексклюзивні товари для собак та їх власників!

Мені здається, що досить непросто займатися тією справою, на яке тебе не надихають близькі. У моєму випадку, це ще й собаки, які проживають в нашому родині - золотистий ретрівер Трой (07/06 / 2009-25 / 04/2018), ротвейлер Ерік і два англійська кокер спаніеля - Хенк і Ронні. І нашим собакам дуже і дуже пощастило, адже вони перші тестують нові іграшки, нову амуніцію, харчові добавки тощо.

Наш магазин невеликий, але в ньому представлені товари, перевірені часом і, найголовніше, хвостатими друзями - собаками (як власними собаками, так і собаками друзів і клієнтів нашого магазину).

Я з великим задоволенням проконсультують Вас з приводу того чи іншого товару (поділюся особистим досвідом/досвідом наших клієнтів), допоможу з оформленням замовлення або підкажу, де можна придбати те, що не представлено в нашому інтернет-магазині.

Зі мною можна зв'язатися:

  • телефон: +380 50 380 6822 (пн-пт: 10: 00-18: 00)
  • Viber/Telegram: +380 50 380 6822
  • e-mail: sales@dog-decor.com.ua
  • Facebook: сторінка та група

І я з великим задоволенням відповім на Ваш дзвінок в робочі дні з 10:00 до 18:00 або відповім на Ваше повідомлення Viber/Telegram, Messenger, e-mail у будь-який інший час (за наявності такої можливості).